Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Opgelet! Visstandbemonstering Waaltje 29/30 juli

terug naar overzicht

Woensdag, 22 juli 2020

Op woensdag 29 en donderdag 30 juli wordt op het Waaltje in opdracht van het Waterschap Hollandse Delta een visstandonderzoek uitgevoerd. Het onderzoek zal zowel overdag als in de avond/nacht van woensdag op donderdag plaatsvinden.

Waar en op welk moment de onderzoeken plaatsvinden is niet exact te zeggen, wel is bekend dat in de avond en de nacht op verschillende delen van Het Waaltje over meerdere kilometers kuil- en zegentrekken worden uitgevoerd.
Voor karper- en/of nachtvissers is het dus niet aan te raden deze avond/nacht op het Waaltje te vissen.
Overdag worden over meerdere kilometers de oeverzones afgevist.